Czym się zajmujemy?

 

Nasza firma oferuje Państwu:

  • Konsultacje IT
  • Programowanie
  • Tworzenie stron internetowych
  • Administrowanie oraz zabezpieczanie sieci i systemów
  • Budowa sieci światłowodowych i kablowych
  • Dystrybucje sprzętu IT
  • Fotografie produktową oraz fotografie 360°

 

Zajmujemy się fotografią produktową oraz fotografią 360 stopni. Zdjęcia produktowe tzw. packshot'y wykonywane na jednolitym tle mają za zadanie jak najwierniej oddać wygląd i charakter danego produktu. Natomiast fotografia 360 pomaga realnie przedstawić produkt, otoczenie czy panoramę. Fotografia obrotowa pozwala nam na poszerzyć zakres zdjęcia z wybranego kadru do widoku całej przestrzeni.

Programowanie

Tworzenie aplikacji dedykowanych pod wymagania klienta. Aplikacje dedykowane powalają na większe możliwości, to program dostosowuje się do klienta, nie klient do programu.

Doradztwo w zakresie budowy, rozwoju i utrzymania środowiska IT, projekty konsultingu biznesowego, projekty przygotowania firmy do nowych rozwiązań, doradztwo zakupowe ( w tym dystrybucja sprzętu IT tj. komputerów, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, sprzętu sieciowego).

Oferujemy administrowanie i zabezpieczanie sieci oraz systemów komputerowych. Administracja to stały nadzór nad bezpieczeństwem, stabilnością i wydajnością komponentów wchodzących w skład Twojego systemu IT. Przekazanie kompetencji IT naszej firmie pozwoli Ci zmniejszyć wydatki, zaoszczędzić czas i uzyskać efekt przekraczający początkowe założenia.

Prowadzimy dystrybucje komputerów, sprzętu peryferyjnego oraz sprzętu sieciowego

Budujemy sieci światłowodowe oraz miedziane. Oferujemy Państwu wykonanie okablowania strukturalnego od etapu projektowania przez etap montażu po testy wykonanej sieci. Istnieje również możliwość rozbudowy, rewitalizacji jak i przeglądu istniejącej sieci komputerowej.

Tworzymy strony internetowe dostosowane do Państwa wymagań, realizujemy wizję najbardziej wymagających klientów. Strony tworzymy przy pomocy takich technologii jak HTML, PHP, JS,. Możecie Państwo aktualizować treści na swojej stronie, korzystając z intuicyjnego CMS-a. Wygodny i bezpieczny system zarządzania treścią, to oszczędność Państwa czasu.